NAJNOWSZE TECHNOLOGIE W PRAKTYCE
tel. +48 71 327 07 00,  fax: +48 71 327 08 00
Copyright © 2012 Radiotechnika Marketing

Programista Systemów Wbudowanych

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Programista

(systemów wbudowanych)

Jeśli chcesz:

  • zajmować się tworzeniem i rozwijaniem oprogramowania zarówno dla nowych jak i już istniejących produktów
  • mieć duży wpływ na końcowy produkt poprzez aktywne uczestnictwo w pracach zespołu projektowego

to stanowisko jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, rozwijanie oraz integracja oprogramowania z różnymi platformami sprzętowymi
  • udział w projektowaniu urządzeń elektronicznych
  • opracowywanie oraz przeprowadzanie testów oprogramowania
  • planowanie i przeprowadzanie testów funkcjonalnych urządzeń
  • zapewnienie kompletnej dokumentacji wytworzonego oprogramowania

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektronicznym lub informatycznym
  • umiejętność programowania niskopoziomowego w języku C dla urządzeń wbudowanych
  • znajomość języków programowania: C, C++, Python
  • umiejętność skutecznej realizacji celów
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki cyfrowej
  • praktyczna umiejętność projektowania urządzeń elektronicznych
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowymi
  • znajomość  mikrokontrolerów z rdzeniami ARM, MSP430, AVR, PIC
  • znajomość Linux, RTOS
  • znajomość narzędzi: Git, Redmine, Altium Designer, LabView, Eclipse, Doxygen
  • zdolność pracy w zespole projektowym
  • umiejętność pracy w trybie zadaniowym
  • prawo jazdy kat. B

W zamian oferujemy:

  • możliwość pracy w ciekawych projektach
  • praca w ambitnym i zgranym zespole profesjonalistów
  • możliwość poszerzania wiedzy poprzez udział w pracach badawczych
  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją
  • atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny
  • możliwość dalszego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych