NAJNOWSZE TECHNOLOGIE W PRAKTYCE
tel. +48 71 327 07 00,  fax: +48 71 327 08 00
Copyright © 2012 Radiotechnika Marketing

PROJEKTOWANIE SYSTEMÓW PRZECIWZAKŁÓCENIOWYCH

Zajmujemy się produkcją filtrów i systemów przeciwzakłóceniowych EMC, wykorzystywanych w różnorodnych urządzeniach i miejscach, między innymi w pojazdach militarnych, agregatach prądotwórczych prądu stałego i zmiennego, układach komputerowych, sprzęcie pracującym w trudnych warunkach środowiskowych (wibracje, wysoka i niska temperatura, duża wilgotność).

Filtry przeciwzakłóceniowe EMC projektowane są według wymogów Klienta.

Nasze systemy przeciwzakłóceniowe są projektowane ściśle według wymagań i potrzeb Klienta. Konstruujemy filtry na linie zasilające AC i DC, linie sygnałowe i telekomunikacyjne. Wykonujemy także zintegrowane zespoły przeciwzakłóceniowe jednocześnie filtrujące sygnały z wielu różnorodnych typów linii zasilających i sygnałowych.

ażdy dedykowany filtr przeciwzakłóceniowy projektowany jest w ścisłej współpracy z działem konstrukcyjnym Klienta. Dzięki temu filtr jest całkowicie zintegrowany z docelowym urządzeniem, bądź systemem, tak pod względem elektrycznym, jak i mechanicznym. Projektowane przez nas filtry przechodzą pełne badania w Laboratorium Kompatybilności Elektromagnetycznej. Badania te obejmują nie tylko pomiary parametrów elektrycznych, ale także testy odporności na narażenia klimatyczne i mechaniczne. Dostępność badań wykonywanych we własnym laboratorium pozwala na znaczące skrócenie czasu i kosztów opracowania docelowych rozwiązań.

Do produkowanych przez nas systemów przeciwzakłóceniowych stosujemy starannie wybrane, najwyższej jakości komponenty. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami podzespołów, takimi jak Raychem, TE Connectivity, MPE, Corcom, Holland Shielding i Instrument Plastics możemy uzyskać wysoką jakość i powtarzalność parametrów naszych produktów. W magazynach stale utrzymujemy zapasy odpowiednich elementów dedykowanych dla EMC.

Wszystkie produkowane przez nas systemy przeciwzakłóceniowe są wielokrotnie testowane na wszystkich etapach produkcji. Wszystko to ma na celu zapewnienie najwyższą jakość końcowego wyrobu.

Ulotka informacyjna RM Dedykowane rozwiązania problemów z kompatybilnością elektromagnetyczną (EMC) - (PL)

 

 
 
 

 

OSOBA KONTAKTOWA

Krzysztof Krawczyk