NAJNOWSZE TECHNOLOGIE W PRAKTYCE
tel. +48 71 327 07 00,  fax: +48 71 327 08 00
Copyright © 2012 Radiotechnika Marketing

Specjalista ds. obsługi klienta

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Pietrzykowice (pow. wrocławski; gm. Kąty Wrocławskie)
(10 km od centrum Wrocławia w kierunku zachodnim),
Nr ref.: HO/SOK/10/18

Twój zakres obowiązków

  • składanie ofert w odpowiedzi na potrzeby Klientów oraz zbieranie informacji zwrotnych o złożonych ofertach
  • kompleksowa obsługa Klientów – od złożenia oferty poprzez dokonywanie ustaleń z Klientem, wprowadzanie danych        do systemu, aż po wystawienie faktury
  • opracowywanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności sprzedaży
  • znajomość oferowanych produktów i usług
  • samodzielne usprawnianie własnej pracy lub zgłaszanie potrzeb w zakresie jej optymalizacji
  • współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klientów

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy pod presją czasu nad realizacją zadań
  • zorientowanie na cel i umiejętność ustalania priorytetów
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Klientami – komunikatywność
  • zdolności negocjacyjne
  • zaangażowanie w pracę, która pozwala rozwiązywać problemy Klientów
  • samodzielna organizacja pracy w oparciu o przedstawione założenia
  • pozytywne nastawienie
  • doświadczenie w pracy w dziale obsługi Klienta
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane

  • znajomość systemu Comarch ERP XL
  • wiedza techniczna z zakresu elektroniki i/lub mechaniki
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B1/B2

To oferujemy

Nasza firma to przede wszystkim tworzący ją ludzie. Stanowimy zgrany zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, dla których praca jest również pasją.

Kładziemy nacisk na partnerskie relacje między Pracownikami, we współpracy stawiamy na odpowiedzialność, wzajemny szacunek i zaufanie.

Ogromną wagę przykładamy do procesu wdrożenia nowego Pracownika oraz do jego dalszego rozwoju w organizacji.

Naszym Pracownikom oferujemy dodatkowe benefity m.in. zapewniając prywatną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do finansowanego przez firmę Pracowniczego Programu Emerytalnego. Mamy prężnie działającą drużynę piłkarską oraz grupę biegową, dzięki którym dbamy o zdrowie i jednocześnie świetnie się razem bawimy.

Oferujemy dużo wyzwań, ciekawą pracę, a to wszystko wsparte świetną atmosferą w przyjaznym środowisku pracy. Ponadto integracje, wycieczki, karnet na zajęcia sportowe, wspólne wyjścia, bilety na koncerty, pączki w tłusty czwartek ;) i wiele innych atrakcji.

Radiotechnika Marketing

Radiotechnika Marketing, to podwrocławska firma działająca w branży najnowszych technologii. To znany na rynku producent i dystrybutor urządzeń i komponentów elektronicznych oraz mechanicznych, różnorodnych złącz w tym światłowodowych i wiązek kablowych do aplikacji militarnych i przemysłowych.

Jeśli:

  • zależy Ci na pracy w firmie, w której szacunek do Pracowników jest wartością nadrzędną
  • cenisz sobie partnerskie relacje i przyjazną atmosferę  w pracy, a wartości takie jak zaufanie, odpowiedzialność i współpraca na równych warunkach stanowią ważny aspekt Twojego życia
  • lubisz kształtować otaczającą Cię rzeczywistość zamiast biernie poddawać się temu co przynosi dzień
  • nie boisz się licznych wyzwań
  • chcesz pracować z niszowymi produktami do wymagających aplikacji, w których jakość i niezawodność są podstawą
  • chcesz się uczyć i rozwijać swoje umiejętności
  • jesteś skrupulatny, systematyczny, dokładny
  • potrafisz ustalać priorytety
  • bardzo dobrze współpracujesz z innymi

ZAPRASZAMY CIĘ DO NASZEGO ZESPOŁU!

DOŁĄCZ DO NAS!!!

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny za pomocą przycisku Aplikuj.