LATEST TECHNOLOGY IN PRACTICE
tel. +48 71 327 07 00,  fax: +48 71 327 08 00
News
More news...
Copyright © 2012 Radiotechnika Marketing

TERMINALS

  Image   Image  


Produkowane przez firmę Panduit końcówki kablowe, w zależności od rodzaju asortymentu, wytwarzane są z miedzi elektrolitycznej bądź mosiądzu. W toku dalszej obróbki poddawane są procesowi cynowania lub niklowania. Zabiegi te zwiększają odporność na utlenianie i korozję, a w konsekwencji umożliwiają długotrwałe, bezawaryjne użytkowanie.
Panduit oferuje dwie linie produktów: końcówki do zaciskania ręcznego lub automatycznego. Pierwsza z nich, grupa PAN-TERM™, to asortyment przeznaczony do serwisowania i produkcji małoseryjnej. Druga, to dostarczane na rolkach końcówki systemu REEL-SMART™. Złącza przystosowane do automatycznego zaciskania za pomocą wysokowydajnych maszyn, wykorzystywane są do produkcji wielkoseryjnej.
Różnorodność produkowanych typów i rozmiarów wg miary metrycznej i calowej, pozwala na wykonanie praktycznie dowolnego połączenia. Oferowane są wersje izolowane lub nieizolowane końcówek widełkowych i oczkowych, konektorów, wsuwek, łączników i pinów. Standardowe końcówki akceptują kable o przekroju od 0.38mm² do 6mm² (od AWG26 do AWG10). W zależności od wymagań i przewidywanych warunków pracy, izolacja może być wykonana z nylonu, winylu, Tefzelu®, termokurczliwego poliolefinu z klejem uszczelniającym lub Kynaru®. Wśród końcówek nieizolowanych oferowane są również specjalne wykonania, m. in.: przeznaczone do pracy w wysokiej temperaturze (do 343°C) lub akceptujące przewody o przekroju do 127mm² (250 kcmil).
Dostarczane końcówki kablowe posiadają znak CE i atesty niezależnych laboratoriów badawczych U.L. i CSA. Wybrane końcówki oczkowe spełniają wymagania specyfikacji wojskowej wg MIL-T-7928G, standardu MS25036 oraz MS20659.


Szczegółowe informacje techniczne i produktowe można znaleźć na stronach KATALOGI, dział AKCESORIA DO WIĄZEK KABLOWYCH

 

Image   Image   Image
         
Image   Image   Image

 

OSOBA KONTAKTOWA

Krzysztof Obodziński