tel. +48 71 327 07 00,  fax: +48 71 327 08 00
Copyright © 2012 Radiotechnika Marketing

Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. to podwrocławska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją wyspecjalizowanej elektroniki. Nasze tradycje sięgają do przedwojennej firmy Elektrit z Wilna, produkującej radioodbiorniki. W gronie naszych klientów znajdują się firmy z branży wojskowej, energetyki raz innych gałęzi przemysłu. Główne obszary naszej działalności to: złącza i wiązki kablowe, systemy światłowodowe, systemy zasilania i sterowania, sieci komputerowe, kompatybilność elektromagnetyczna – badania wyrobów elektronicznych umożliwia nam własne laboratorium EMC, wytrząsarka oraz komora klimatyczna. Wrocław stał się siedzibą Radiotechniki w czasach powojennych.

Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. to autoryzowany dystrybutor firm: TE Connectivity (dawniej Tyco), Amphenol, Panduit, Ametek, Leach-Esterline, Polamco, Recom, MPE, ODU, Positronic, Honeywell.

Nasza oferta to:

Aktualnie poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

 

 

 


Chcemy by nasz zespół tworzyli najlepsi, dobrze zmotywowani i zaangażowani w swoje obowiązki pracownicy. Wierzymy, że wszyscy pracownicy niezależnie od szczebla i stanowiska, przyczyniają się do sukcesów jakie osiągamy i to oni stanowią największą wartość firmy. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy - wyślij do nas swoje CV oraz list motywacyjny. Pamiętaj o umieszczeniu w treści wiadomości numeru referencyjnego oferty.

 

Jeśli aktualnie nie poszukujemy nikogo lub nie znajdujesz oferty, która Cię interesuje, możesz zarejestrować się w naszej bazie rekrutacyjnej, z której Radiotechnika Marketing korzysta w pierwszej kolejności realizując kolejne projekty rekrutacyjne.

Imię i nazwisko *
Telefon *
Email *
Wiadomość *

Prześlij nam swoje CV i list motywacyjny:


CV *
List motywacyjnny

Wyślij kopię do siebie