tel. +48 71 327 07 00,  fax: +48 71 327 08 00
Copyright © 2012 Radiotechnika Marketing

TECHNIK ELEKTRONIK

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Podstawowe obowiązki:

  • montaż podzespołów elektronicznych w technologii SMD i THT;
  • montaż precyzyjny przekaźników;
  • montaż mechaniczny i elektryczny podzespołów i bloków;
  • montaż płytek PCB;
  • uruchamianie i strojenie podzespołów elektronicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne: o profilu elektrycznym, elektronicznym lub telekomunikacyjnym;
  • umiejętność montażu elektrycznego, elektronicznego podzespołów i bloków;
  • umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej, schematów elektrycznych;
  • umiejętność identyfikacji elementów elektronicznych;
  • umiejętność przekształceń jednostek miar;
  • umiejętność ręcznego, precyzyjnego lutowania (SMD);
  • znajomość zasad prawidłowego lutowania;
  • zdolności manualne;
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole;
  • chęć nauki i poszerzania swoich umiejętności;
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina, systematyczność i skrupulatność.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku monter układów elektronicznych;
  • znajomość obsługi komputera;
  • aktualny certyfikat IPC 610 lub IPC 620;
  • uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazne środowisko pracy w koleżeńskim zespole.

lub pocztą:

Radiotechnika Marketing Sp z o.o.
ul. Fabryczna 20 Pietrzykowice
55-080 Kąty Wrocławskie
z dopiskiem: rekrutacja (DT/T-WS/M/12/15)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a nadesłanych dokumentów nie odsyłamy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Pietrzykowicach przy ul. Fabrycznej 20, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Pietrzykowicach przy ul. Fabrycznej 20. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.